Щедрий вівторок

03 грудня учні Нововодолазького ліцею № 3 взяли участь у Всеукраїнській акції «Щедрий вівторок»Тож почали підготовку до проведення Щедрого вівторка. Ідей було безліч, усі загорілися бажанням допомогти іншим. Це і виготовлення новорічних прикрас, браслетів, іграшок та ще багато чого цікавого. Юні джури разом зі своїми ройовими, джурами рою «Безстрашні мурахи», упродовж трьох днів втілювали свої ідеї в реальність. У нашому закладі освіти усі бажаючі могли придбати чарівну кульку добра з побажанням, взяти участь у безпрограшній лотереї, придбати патріотичний браслет, зробити фото на згадку біля новорічної фотозони. А родзинкою нашого благодійного заходу став ярмарок-продаж виробів, виготовлених учнями й ученицями Нововодолазького ліцею №3. Чого тільки не було на столах: вази, скриньки, сувеніри, обереги, прикраси з бісеру, ялинки, новорічні іграшки, сніжинки, янголята, вироби для декору на будь-який смак! Все було як на справжньому ярмарку: охочих було стільки, що коридором не можна було вільно пройти, скрізь було гамірно, лунали жарти й сміх дітей, юні джури запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено частинку душі. Усі учасники отримали неабияке задоволення від того, що робили. Спільними зусиллями було зібрано 6 089 грн. Ці кошти буде перераховано на рахунок Благодійного фонду «Запорука», які збирають кошти для допомоги Віки Соловйової та Васі Данилюка – а це більше ніж 2 млн. грн! Ми пишаємося, що спільними зусиллями зробили таку велику справу – подарували радість іншим. Але нічого не вийшло б у нас без людей, які відгукнулися на наше прохання та допомогли в реалізації наших задумів. Джури куреня імені Івана Сірка висловлюють слова щирої вдячності команді ТЦ "SIM office" (директор Семенко Ігор Михайлович), вчительці трудового навчання Нововодолазького ліцею № 3 Бажан Віті Анатоліївні, педагогу-організатору Божедай Олені Юріївні.